היי את,
יש לך רגע?
כן, אנחנו יודעות שאת תמיד תמיד עסוקה.
מג'נגלת בין מיליון כובעים: הקריירה, המשפחה, החיים עצמם -
ובסוף, לא נותר לך רגע אחד קטן לעצמך...

חולמת על חופשה מיוחדת שכל כולה נשיות וחווייה מטריפה?
אז בואי נעשה את זה קצר וענייני, כמו שאת אוהבת

משוגעת על טיולים? אספנית של חוויות? חולמת כבר הרבה זמן על חופשה כזאת מיוחדת שונה מכולן, ממש כמוך? להתרחק להתנתק ולהיזכר בעצמך מחדש...
אני מזמינה אותך להצטרף אלינו לבד או עם החברה הטובה – הבסטי , נשאף עמוק ניגע בצבעים נכיר שפע תרבותי ורוחני, צבעים ריחות שלא תשכחי לעולם. הצטרפי אלי למסעות מכשפים בסמטאות בשווקים בכפרים הציוריים וערים תוססות חיים. עבורך יצרתי תמהיל מושלם של פינוק קולינריה וחוויה של אנשים טבע ונופים עוצרי נשימה.


משוגעת על טיולים? אספנית של חוויות?
אנו מזמינות אותך להצטרף אלינו, לבד או עם חברה אהובה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.