מלינות בחושות ועד לבתי מלון מהמפוארים שיש

טיולי זריחה ושקיעה על גבי גמלים סוסים ועוד...

טיול להר סיני למנזר סנטה קטרינה העתיק בעולם

צלילות אלמוגים וחופים מרהיבים

שווקים מסעדות ובזארים מצריים


סיני משופעת במסלולי טיולים מכל הסוגים - עולם מרתק בתוך ההרים - קניונים צבעוניים, לגונות, ואדיות, דיונות ונופים בתוליים ועוצרי נשימה שאין באף מקום בעולם.

מאחורי הים, בהרים של סיני, מסתתר עולם שלם של אטרקציות אדירות שיעשירו את הטיול שלכם ויחזירו אתכם לחוף עם חיוך ענק ולב פועם - מטיולים רגליים בשבילים המתפתלים בין ההרים הגבוהים מסלולים קלים וקצרים לצד מסלולים מאתגרים למיטיבי לכת, מסלולים של כמה שעות ומסלולים שאורכים מספר ימים, דרך טיולי ג'יפים, רכיבה חווייתית על גמלים ועד טיולי טרקטורונים, צלילות ושנורקלים בפינות קסומות אלמוגים מרהיבים ואינספור חיים תת ימיים שיתגלו בפניכם, שורה ארוכה ומכובדת של ריפים ושוניות אלמוגים מרהיבות.

מדובר בחוויה עוצרת נשימה שאין באף מקום בעולם. לחובבי האקסטרים טיולי טרקטורונים לקניונים אדירים ביופיים, טיולי ג'יפים, טיולי סוסים או להסתובב בבזאר הצבעוני ולקנות מזכרות, נרגילות, בגדים זרוקים, תכשיטים בדואים ועוד.
רוצים גם? נשמח לתכנן ביחד איתכם את החוויה הבאה שלכם!


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.