המלצות וחוויות


מה הלקוחות שלנו מספרים?תודה על האוירה הטובה והחוויה של פעם בחיים!!! תדעו שלמדתי מכל אחת מכן משהו על החיים ובכלל... לבנה המהממת, את משהו מיוחד!!!


בנות היה כייף!!! תודה רבה לכולן וללבנה המדהימה!!! מברכת אתכן שתמיד תגלו מה טמון בכן ושתרבו שמחה.


היה פשוט מדהים!!! תודה לכן על הגוד טיים, הסבלנות, ההכלה, מצב הרוח ופשוט תודה עליכן והאחד ויחידה, לבנה שלנו, שלקחה אותנו לטיול בירדן ובמחוזות הלב הנסתרים והעמוקים!


כל כך שמחתי להכיר אתכן כל אחת מיוחדת ויחודית. אני תמיד מתפעלת מהיכולת של נשים להתחבר ולהנות ביחד. מאכלת לכולנו להמשיך לשמוח לטייל ולפתוח את הלב!!! לבנה יקרה, את אישה נדירה, עיניים טובות ויכולת זרימה וקלילות שהם בעיני התבלין של הטיול. תודה, מחכה לטיול הבא!!!


נשמח לתכנן ביחד איתכם את החוויה הבאה שלכם


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.