אל ארץ אדום – חוויה מסתורית אל מעבר למזרח

אל ארץ אדום – חוויה מסתורית אל מעבר למזרח
בוואדי רם פטרה ועקבה
טיול רכבי שטח בוואדי רם
טיול לפטרה – אחד משבעת פלאי עולם


יום 1

לאחר שעברנו את ביקורת הדרכונים, נחצה את הגבול שם ימתינו לנו הצוות הירדני מדריך, נהג ושוטר שילווה אותנו לאורך הטיול.

אנו עוזבים את עקבה ונוסעים לוואדי רם אחד מהמדבריות היפים בעולם המכונה "עמק הירח" .

זה הכינוי שנתנו הבדואים המקומיים לאזור ואדי רם שאכן מזכיר פני ירח, אם כי יש כאלה שאומרים כי הוא מזכיר את מאדים. רכסי ענק של אבן חול צבעונית וביניהם פרוזדורים של עמקי חול.

הצבעוניות של אבן החול מרשימה – לבן, צהוב, אדום, ורוד, סגול, כתום, אפור ועוד. אל המופע המרשים מצטרפים סלעי גרניט שחורים, ערוצים צרים במיוחד, תופעות טבע ייחודיות, בהן קשתות ופטריות, שרידי התיישבות נבטית. נסיעה ברכבי שטח פתוחים במדבר המרהיב עצירה במספר תחנות הפטרייה הגדולה, עין לורנס -המפקדה של לורנס איש ערב, נטפס על הקשתות הענקיות, נתגלגל ונרוץ יחפים בדיונה הגדולה. תצפית על השקיעה הנפלאה.

קבלת חדרים בקמפינג

ארוחת ערב עשירה – חאפלה.יום 2

לאחר ארוחת הבוקר לבקר את העיר שבזכות קנתה את המוניטין והיא אחת משבעת פלאי תבל לא בכדי …

צריך לראות כדי להבין את גודלה ויופייה של העיר הנבטית אחרי הליכה של כחצי שעה דרך הסיק, קניון מדהים ביופיו, שרק הטבע יכול ליצור ולנו נותר להתבונן ולהתפעם עד כניסתנו הדרמטית למקדש הקבורה הגדול והמפורסם, החאזנה. פטרה נחשבת ובצדק לאחד משבעת פלאי העולם הקדום, כל מורשת התרבות הנבטית פרוסה בה ובחציבות הסלע האדום המדהימות.

לאחר הביקור בפטרה ניסע לעקבה.

הגעה למלון - קבלת חדרים

ארוחת ערב מלון.

יום 3

ארוחת בוקר במלון.

לאחר יומיים עמוסים וכייפים נישאר במלון להנות מהמתקנים מהבריכה והחוף.

אז מה היה לנו ? שלושה ימים של שילוב של היסטוריה נבטית בתפארתה, טבע נוף עם מקומות נדירים ביופיים, והכי חשוב תמונות וזכרונות שילוו אותנו עוד הרבה זמן.

המחיר כולל:

מדריך ישראלי
2 לילות על בסיס חצי פנסיון ארוחת בוקר וארוחת ערב
לילה ראשון בואדי ראם.
לילה שני – בעקבה
ביקורים וסיורים כמפורט בתוכנית הטיול.

מה לא כולל המחיר

ביטוח בריאות- חובה לרכוש
הוצאות אישיות
טיפ לנציג הירדני
כל מה שאינו רשום בפירוט הטיול

מנהלות:

*** דרכון בתוקף מינימום 6 חודשים
סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המארגנים עקב אילוצים שונים.
יתכנו שינויים בהתאם להחלטת השלטונות, תנאי מזג האוויר ו/או החלטת המדריך בשטח.
בכל עת וזמן רשאי מדריך או מוביל הטיול לשנות לקצר , לבטל את מסלול הטיול בהתאם לשיקול דעתו המקצועי.
ציוד מומלץ לטיול: נעלי סגורות להליכה, כובע, קרם הגנה, ספריי ליתושים
המסלולים ברמת קושי קלה- בינוני יש עליות וירידות תלולות בדרגות אתגר שונות, יש להתנהג בהתאם למסלול ואין לעקוף את המדריך בשום מצב, במידה והמשתתף עוקף את המדריך האחריות על עצמו. המדריך הירדני מוביל ולאורך המסלול יהיה מאסף.
בעת הרשמתך לטיול הנך מצהיר/ה כי בריאותך תקינה לטיול זה.
אין אוכל כשר
אין להעביר תשמישי קדושה או סממני דת למיניהם לירדן {קיימת רגישות גבוהה}
מדינות בעלות מאפיינים של עולם שלישי, אנחנו עושים הכל על מנת שתקבלו את השירותים הטובים ביותר, אך למרות זאת ייתכנו בעיות לא צפויות. (לדוגמא: שביתות לא צפויות, חסימת כבישים, מפולות בדרך, שינוי של מועדי אירועים וכו’). על הנוסע/ת לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות מסוג זה. אנו נדאג לעשות כמיטב יכולתנו על מנת שאירועים אלו לא יפגעו במהלך הטיול. כמו כן יש לקחת בחשבון ששירותי הבריאות לא תמיד ברמה לה אנו רגילים בארץ.
חברת לבונה טרוול 2006 בע"מ מדגישה שהתמונות המצולמות במהלך הטיול יכולות להיות לשימוש החברה.רוצים גם? נשמח לתכנן ביחד איתכם את החוויה הבאה שלכם!


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.